درباره ما

اهداف

دستیابی به جایگاه برتر در ارائه خدمات مهندسی ارتباطات، شبکه، بازرگانی و تأمین تجهیزات و اجرای پروژه‌های مربوطه
ارائه راه حل‌های جامع و نوین در ارتباطات، اطلاعات، اینترنت، فناوری اطلاعات و مشارکت در اجرا توسط آنها
ارائه کننده برتر سرویس‌های مجازی و ارزش افزوده در بستر ارتباطات

چشم انداز

شرکت گروه توسعه فناوری اطلاعات بصیر به عنوان گروهی توانمند و پیشرو با تکیه بر دانش، تکنولوژی، تجربه و ترکیب و کاربرد آن‌ها و ارائه خدمات با بالاترین کیفیت،‌ به یک برند معتبر در حوزه فناوری اطلاعات و استارت آپ تبدیل گردد.

ماموریت ما

برتری در ارائه مشاوره، طراحی، اجراء طرحهای فناورانه در حوزه فناوری اطلاعات به مشتریان با تأکید بر حفظ منافع دراز مدت مشتری و جامعه

چرا ما را انتخاب می کنید؟

دستاوردهای بزرگ ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم و با استفاده از طراحان گرافیک است.
چاپگرها مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

25

سالها تجربه

638

پروژه های موفق

1510

مشتریان شاد

راه حل های خلاقانه و نتایج به دست آوردن مارک ها

همه چیز درباره تبدیل ایده های بزرگ به پروژه شما است

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

مطابقت با راه حل جدید ما

ایجاد و گسترش چشم انداز سایت

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان و متون بلکه روزنامه نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.